Kontakt Gymnastik Harridslev

Gymnastikudvalget 2019/20:

Formand og aktivitetsansvarlig

Stine Hjarnø Jørgensen
​Mobil: 29367069
​Mail: shjgymnastik@hotmail.dk
 
Økonomiansvarlig
Niels Martin Vestergaard
Mobil: 24229931
​Mail: ma.vestergaard@mail.dk

Kommunikationsansvarlig:
Anja Enemark
Mobil: 22177192
Mail: gymnastikanja@gmail.com

Blæksprutter: 
Ulla Dohn
Mobil: 52151373
​Mail: ulladohn@hotmail.com

Stine Mørch Foersom
Mobil: 28558244
Mail: s.foersom@gmail.com

Anne Helsted Midtgaard
Mobil: 26210801
Mail: a.helsted.j@gmail.com

Amparo Gómez Cortina
Mobil: 31650949
Mail: amgocor@hotmail.com

 

Instruktører 2019/20:

Forældre/barn (årgang 2016, 2017 og 2018)
Marie Lindstrøm
Mobil: 31333332, Mail: marie-lindstrom@live.dk


Mikromix (årgang 2015 og 2016)
Lene Thorsen Andersen
Mobil: 60773217, Mail: keldtlenet@gmail.com

Henriette Dangaard Høegh Jensen
Mobil 30242773, Mail: henry_250987@gmail.com 


Minimix (årgang 2013 og 2014)
José V. Østergaard
Mobil: 60227103, Mail: jose_gaardd@hotmail.com 


Rytme og spring I (årgang 2011 og 2012)
Anne Helsted Midtgaard
Mobil: 26210801, Mail: a.jelsted.j@gmail.com

Sebastian Olsen
Mobil: 50746468, Mail: sebastian.olsen2001@gmail.com

Rytme og spring II (årgang 2009 og 2010)
Andreas Vestergaard
Mobil 60165308, Mail: andr182d@gmail.com

Mette E. Ljungberg
Mobil: 21468047, Mail: mette.e.ljungberg@gmail.com

Sebastian Olsen
Mobil: 50746468, Mail: sebastian.olsen2001@gmail.com

Rytme og spring III (årgang 2007 og 2008)
Jonas Sørensen
Mobil: 30820799, Mail jonas777a@gmail.com

Simon Bugge Skjødt
Mobil: 25655480, Mail: sbsimon6@gmail.com
 
Marc Sauer Winther
Mobil: 42397312, Mail: marc_winther@hotmail.com

Store Spring (årgang 2006 og ældre)
José V. Østergaard
Mobil:60227103, Mail: jose_gaard@hotmail.com

Jonas Sørensen
Mobil: 30820799, Mail: jonas777@gmail.com

Morten Degn Lerche
Mobil: 21607922, Mail: morten@lerche.org


Rytmepiger (årgang 2008, 2009 og 2010)
​Signe L. Kristensen

Nanna Agerholm Vahl

Kontakt:
Stine Hjarnø Jørgensen
Mobil: 29367069, Mail: shjgymnastik@hotmail.dk 

Teenfitness (årgang 2007 og ældre)
Mette E. ljungberg
Mobil: 21468047, Mail: mette.e.ljungber@gmail.com

Yoga (årgang 2004 og ældre)
Anja Enemark
Mobil: 22177192, Mail: gymnastikanja@gmail.com

Folkedans for voksne udviklinghæmmede (årgang 2003 og ældre)

Ulla Thuesen (spillemand)
Mobil: 51869395, Mail: ulla.thuesen@hotmail.dk

Voksenhjælpere og hjælpeinstruktører 2019/20:

Mikromix (årgang 2015 og 2016)
Maja Lind
Camille M. Foersom
Isabella Munk Verner
Malou Thrue

Minimix (årgang 2013 og 2014)
Line Højgaard Grøn
Connie Mønster Nielsen
Lene Thorsen Andersen
Trine Bay Degn
Signe L. Kristensen
Emma Vinther

Naja Fruergaard Haskaj
Matilde Højgaard Grøn
Cecilie Heramb

 
Rytme og spring I (årgang 2011 og 2012)
Helle Munk Verner
Emilie A. Hagensen
Martin E. Ljungberg
Oliver B. Fammé
Natasja Olsen
Matilde E. Ljungberg

Rytme og spring II (årgang 2009 og 2010)
Ole M. Pihl
Annsofie S. Sørensen
Karoline E. Ljungberg
Oliver B. Fammé

Rytme og Spring III (årgang 2007 og 2008)
Karoline E. Ljungberg
Martin E. Ljungberg

Cookies er nødvendige for at få hjemmesiden til at fungere, men de gemmer også information om hvordan du bruger vores hjemmeside, så vi kan forbedre den både for dig og for andre. Cookies på denne hjemmeside bruges primært til trafikmåling og optimering af sidens indhold. Du kan forsætte med at bruge vores side som altid, hvis du accepterer at vi bruger cookies.
SMIFF | Pilevej 6 Harridslev | 8930 Randers |